January beauty favorites | 2018

January favorites
The end of last year was very busy and, therefore, I somehow missed out on writing a few monthly favorites. But since it is a new year, I wanted to resume the series and today I wanted to introduce you to my January favorites. Last month I tried a lot of new makeup and skincare products, but I also fell in love again with items that I already had. I will wait for your comments down below with the items/products that you loved in January.
LV
Pagājušā gada nogalē izpalika ikmēneša skaistumkopšanas favorītu ieraksti, bet es vēlos tos atgriezt atpakaļ ierindā un katru mēnesi publicēt manus iepriekšējā mēneša favorītus! Ja Tev labāk patiktu uzzināt par maniem mīļākajiem produktiem video veidā, tad droši noskaties šo video manā Youtube kanālā. Kopumā janvāra mēnesī bija 10 skaistumkopšanas favorīti gandrīz visās kategorijās – sejas kopšana, ķermeņa kopšana, matu kopšana un dekoratīvā kosmētika. Ļoti ceru, ka Tev patiks gan šis bloga ieraksts, gan arī video un komentārā noteikti uzraksti, kuri bija Tavi pagājušā mēneša mīļākie produkti.
The best Kiehls cream
Kiehls for sure is one of my favorite skincare brands and actually I have had this cream for a while, but only at the start of January I started using it regularly. Considering the fact that the last few weeks here in Latvia have been pretty cold and windy it is very important to keep your skin moisturized. As my skin is oily, I am very picky when it comes to skincare since because too moisturizing creams can literally make my makeup melt off. Thankfully it is not the story about this cream and what I love the most about is the fact that it protects your skin for 24 hours.
Kiehls viennozīmīgi ir viens no maniem mīļākajiem sejas kopšanas zīmoliem, un, kaut arī šis krēms manā īpašumā jau ir labu laiku, tikai janvāra sākumā uzsāku tā regulāru lietošanu. Ņemot vērā, ka pēdējās pāris nedēļas ārā valda mīnusi un ik pa laikam pūš arī salts vējš, ir ļoti svarīgi mitrināt sejas ādu. Tā kā man ir taukaina āda, esmu ļoti izvēlīga attiecībā pret produktiem kurus izvēlos, jo kaut arī ādai viennozīmīgi ir nepieciešama mitrināšana, es nevēlos, lai krēms manu ādu vēl vairāk sataukotu. Par laimi šis stāsts noteikti nebūs par Kiehls krēmu, jo manai ādai tas patīk ļoti, bet visvairāk priecē tas, ka krēms mitrina un aizsargā sejas ādu 24 stundu garumā.
My thoughts on Dr. Hauschka products
I’ve heard many great reviews about Dr. Hauschka products, therefore, I was very excited to try this facial toner. The toner has an unusual way of application since it is in a spray bottle. I spray it on my face approximately five times and then gently rub it into my skin. On the product packaging it was said that you can use this product alone and you do not need additional moisturizing cream, but I do love using it together with the previously mentioned Kiehls cream.
Biju dzirdējusi ļoti daudzas pozitīvas atsauksmes par Dr. Hauschka produktiem, līdz ar to biju ļoti ieintriģēta izmēģināt šo sejas toniku, kas ir neierasts ar tā uzklāšanas veidu, jo produkts ir izsmidzināms. Toniku uz ādas izsmidzinu aptuveni piecas reizes un tad to maigi iemasēju ādā. Uz produkta iepakojuma rakstīts, ka produktu var lietot vienu pašu un nav nepieciešams papildu mitrinošais krēms, bet man to vislabāk patīk lietot kombinācijā ar jau iepriekš pieminēto Kiehls krēmu.
Best Argan oil
I use hair oil every evening before I wash my hair (I wash my hair only in the mornings) and this is one of my ultimate favorite hair oils. I’ve tried many of them, but I always come back to this one. Firstly, it has a really lovely scent and, secondly, it makes my hair smooth and silky.
Matu eļļas lietoju katru vakaru pirms matu mazgāšanas (matus mazgāju nākamajā rītā) un šī ir viena no manām vismīļākajām matu eļļām. Esmu mēģinājusi daudzas un dažādas matu eļļas, bet es vienmēr atgriežos pie šīs. Pirmkārt, tai ir ļoti patīkama smarža un, otrkārt, tā manus matus pēc to izmazgāšanas padara mīkstus, gludus un zīdainus.
Barnangen review
So far I’ve tried three Barnangen products and I can only say the best things about all three of them, but if I had to choose a favorite it would have to be the body lotion. The lotion has a very light and neutral scent, but what I love the most about it is how soft and gentle it makes my skin.
Ar šo zviedru kopjošās kosmētikas zīmolu iepazinos tikai pagājušā gada nogalē, bet jau varu teikt tikai pašas pozitīvākās lietas par to. Esmu mēģinājusi trīs Barnangen ķermeņa kopšanas produktus bet visvairāk man ir iepaticies tieši šis losjons un to arī izvēlējos iekļaut šīs dienas rakstā. Losjonam piemīt ļoti maiga un neuzmācīgā smarža, kā arī tas ļoti ātri uzsūcas ādā, radot mīkstu un gludu efektu.
Juvias Place The Magic Palette review
I think I could talk a lot about the Juvia’s Place eye shadow palettes and if I remember correctly then this is not the only favorites article in which I’ve included a palette from this brand. The quality is insane! They are super pigmented, easy to apply and it is a true joy to play with them in my daily makeup routine even if I choose the neutral tones. Seriously recommend this one!
Par Juvia’s Place acu ēnām es varētu runāt ļoti daudz un dikti, un man liekas, ka šis nav vienīgais favorītu raksts, kurā esmu iekļāvusi Juvia’s Place acu ēnas. Tās ir LIELISKAS! Izcili pigmentētas, ļoti viegli uzklājas, un ar tām ir patiess prieks spēlēties arī ikdienas grimā, kad izvēlos neitrālākus toņus. Noteikti iesaku!
NYX Love you So mochi palette review
Even though I’ve used this palette only a couple of times, I can wholeheartedly say that is amazing and I, for sure, wanted to include it in my January favorites. The eye shadows have a very unique ‘pillowy’ texture which I think is the reason behind the great quality. The eye shadows are not as pigmented as, for example, the ones from Juvia’s Place, but you can certainly achieve the desired look. In this Instagram picture you’ll see how the palette looks on my eyes.
Ar jaunāko NYX kolekciju es iepazinos vien janvāra beigās, bet palete ir tik lieliska, ka vien pēc pāris lietošanas reizēm es to vēlējos iekļaut manu favorītu rakstā. Acu ēnām ir ļoti unikāla tekstūra, kas arī nodrošina to lielisko kvalitāti. Acu ēnas nav tik pigmentētas kā, piemēram, Juvia’s Place acu ēnas, bet tik un tā vēlamo efektu ir iespējams panākt ļoti viegli. Šajā Instagram bildē varēsi redzēt, kā palete izskatās uz maniem plakstiņiem.
January beauty favorites
I already told you about this highlighter compact in this article, but I am still in awe with it! It definitely is a great product and I would so love for Catrice to include it in their main collection, it for sure has deserved it’s place!
Par šo izgaismotāju es jau stāstīju šajā bloga ierakstā un vēl joprojām esmu ļoti lielā sajūsmā par to! Tiešām burvīgs produkts, kuru es ļoti gribētu, lai Catrice iekļauj savā pastāvīgajā kolekcijā, jo tas to noteikti ir pelnījis!
NYX Faux Whites review
When I attended NYX event in Vilnius I tried to take as many NYX products as possible with me and, even though, I have had this pencil for a while, I can’t say that I’ve used it enough as I am not  really used to putting any makeup on my lower lash line. But this NYX event definitely pulled me out of my comfort zone and I can’t complain as I love how the pinky white enhances my eyes and  the eye makeup that I am wearing. The pencil is very pigmented and will suit fresh, pastel colour spring makeup looks.
Braucot uz NYX pasākumu Viļņā, es centos paņemt līdzi pēc iespējas vairāk NYX produktus, un, kaut arī šis zīmulis manā dekoratīvās kosmētikas kolekcijā ir ļoti ilgu laiku, esmu to lietojusi vien pāris reizes. NYX pasākums izvilka mani ārpus komforta zonas, jo acu zīmuļus, acu ēnas uz apakšējiem plakstiņiem lieku ļoti, ļoti reti. Zīmulis ir ļoti pigmentēts un lieliski piestāvēs svaigiem, pasteļtoņu pavasara grimiem.
The best NYX lipstick formula
I received the mini version of this lipstick in my NYX advent calendar and I liked it so much that I decided to buy it in full size. Liquid Suede is my favorite NYX lipstick formula and I think that this shade is perfect for the coldest months of the year.
Šīs lūpu krāsas mazo iepakojumu saņēmu NYX adventes kalendārā, bet tas man tik ļoti iepatikās, ka es izlēmu nopirkt arī lūpu krāsas pilno izmēru. Liquid Suede ir mana mīļākā NYX lūpu krāsu formula, un šis tonis, manuprāt, ir lieliski piemērots gada aukstākajiem mēnešiem.
NYX Intense butter gloss review
I had never tried NYX Intense Butter glosses, but after trying this one I will for sure pay more attention to these lip glosses as I love their formula! They are rich in pigment and give my lips a nice shine, but it is not sticky. The shade ‘Tres Leches’ is perfect for everyday life and in the month of January I was practically living in this shade 😊
Iepriekš nekad nebiju mēģinājusi NYX Intense Butter Gloss lūpu spīdumus un pēc šī lūpu spīduma izmēģināšanas viennozīmīgi vēlos pamēģināt arī citus toņus. Man ļoti patīk lūpu spīduma formula – tā ir pigmentēta, piešķir lūpām burvīgu spīdumu, bet tajā pašā laikā nesaķepina tās. Un, manuprāt, tonis ‘Tres Leches’ ir lieliski piemērots ikdienai un janvāra mēnesī es burtiski ‘dzīvoju’ šajā tonī. 😊

1 2 3 4 5 
January beauty favorites
~With love~
Maddie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?