February beauty favorites | 2018

February 2018 beauty favorites
Hey! With a little overdue I am here with my last month favorite beauty products! Even though right now I am more focused on making content for my Youtube channel, I have not forgot about my blog and it just feels so right to sit back against my computer screen and just tap away 😊 
LV
Hey! Ar nelielu novēlošanos publicēju savus pagājušā mēneša favorītus! Kāpēc ar novēlošanos? Tāpēc, ka Youtube kanālā video par maniem favorītiem jau ir kādu laiku, bet bloga ierakstam kā nesanāca laika pieķerties tā nesanāca. Kaut arī fokusējos pašlaik vairāk uz Youtube kanālu, neesmu aizmirsusi arī par blogu un ir tik patīkami šeit atgriezties un rakstīt garas rindas 😊 
Best yellow colour neutralizing shampoo

Finally I’ve found a great neutralizing shampoo for my blonde hair! I guess the tap water in my area is rich in iron which consequently creates yellow undertones in my hair. I think that I will use this shampoo up to two to three times because right after the first time I used the shampoo I noticed a big difference – my blonde locks had become much cooler (shade wise 😊). The biggest plus I think is the fact that the shampoo is free of SLS and it doesn’t dry up my hair. Whenever I use the shampoo I feel like I’ve stepped out of a hair salon 😊 
Beidzot man ir izdevies atrast lielisku dzeltenās krāsas neitralizējošu matu šampūnu. Ņemot vērā, ka ļoti daudzos Rīgas rajonos ūdens ir bagāts ar dzelzi, mani balinātie blondie mati ar laiku ļoti viegli iekrāsojas dzeltenīgā tonī. Domāju, ka biežāk nekā divas, trīs reizes mēnesī šo šampūnu nelietošu, jo jau pēc pirmās lietošanas reizes redzēju būtisku atšķirību – blondā krāsa toņa ziņā bija kļuvusi vēsāka, pelēcīgāka. Šampūna sastāvā nav SLS, kā arī tas nesausina matus un pēc tā lietošanas sajutos tā, it kā būtu iznākusi no friziera salona 😊 
February beauty favorites

I am always searching for good face masks and I am very happy about the fact that you don’t actually have to look that far as a Latvian brand MADARA offers a really great solution – a mask that does a really great job in cleansing my skin as well as making it super soft. I would say that L’Oreal Pure Clay Detox mask is very similar to MADARA’s mask and I kiiind of like it a bit better, but since MADARA is a Latvian brand I just had to talk about this mask + the ingredient list is much better as all MADARA products are organic. 
Vienmēr esmu labu sejas masku meklējumos, un priecē, ka tās nav tālu jāmeklē, jo šī MADARA sejas maska lieliski attīra manu sejas ādu un padara to ļoti maigu. L’Oreal Pure Clay maska Detox ir ļoti līdzīga šai MADARA sejas maskai un izpildījuma ziņā es pat tai, iespējams, dotu priekšroku, bet manī noteikti ir pamodies arī latvietes gēns, un es vienmēr izmantošu izdevību, lai atbalstītu vietējos ražotājus. Un, protams, uzrunā arī MADARA sejas maskas dabiskais sastāvs. 
Beautyblender cleanser

This might be an unusual product to be included in the monthly favorites, but this for sure is the best makeup sponge cleanser that I’ve ever used. I really love how easy it is to use as the little pump just pushes the soap into the sponge effortlessly. Of course, you can always use an alternative – any gentle soap that you have at home will do the trick, but I prefer this product as I am not very keen on cleansing my brushes and makeup sponges (yep, I am super laaaazy 😊), therefore, this solution is perfect as it’s quick. 
Iespējams, neierasts produkts, kuru iekļaut mēneša favorītos, bet šis viennozīmīgi ir pats labākais kosmētikas sūklīšu tīrītājs, kuru esmu lietojusi. Man ļoti patīk tas, ka to ir ļoti vienkārši lietot un ‘dabūt ziepes iekšā sūklītī’ maigi uzspiežot ar sūklīti uz dozatora. Protams, kosmētikas sūklīšus var tīrīt arī jebkurām citām maigām ziepēm, kas ir pieejamas mājās, bet šis produkts tieši ērtības un efektivitātes ziņā ir mans favorīts. 

I think I’ve talked about L’Occitane lip balms multiple times, but I just had to include this lip balm in my favorites list because February was a super cold month in Latvia and I never ever left the house without a L’Occitane lip balm in my bag. I am not sure whether this specific lip balm is still available in stores (it might have been Christmas special), but I can say with confidence that this lip balm does it’s job well – it dealt with my dry, chapped lips like a pro. And, of course, I couldn’t not mention the scent – it’s so lovely! 😊 
Man liekas, ka jau vairākas reizes esmu stāstīju par to, cik man ļoti patīk L’Occitane lūpu balzāmi, bet, ņemot vērā, ka februāris bija ļoti auksts mēnesis un mājas nepametu bez lūpu balzāma somiņā, vēlos vēlreiz pastāstīt par tiem. Neesmu droša vai šis konkrētais balzāms vēl joprojām ir pieejams – iespējams, tas bija pieejams tikai uz Ziemassvētku laiku, bet varu pateikt to, ka tas lieliski tika galā ar manām sausajām, vēja, sala aprautajām lūpām un lieliski tās mitrināja visas dienas laikā. Un, protams, kā gan nepieminēsi manu mīļāko lietu par šo balzāmu – burvīgo smaržu 😊
Ardell Duo Lash Adhesive

Probably another unusual product in the monthly favorites list, but I really wanted to tell you about this lash glue as this is the best I’ve used so far. The lashes stay put on my lids for the whole day and you’ll not be able to spot the adhesive once it dries down as it is completely transparent. There are two small cons that I’d like to mention. First of all, the glue is very, very runny and liquidy, therefore, you have to wait a good while till it thickens and becomes tacky. Secondly, the tip is quite impractical and it makes the application of the glue quite challenging. 
Iespējams vēl viena neierasta lieta, kuru iekļaut mēneša favorītos, bet par šo mākslīgo skropstu līmīti vēlējos jums pastāstīt tāpēc, ka neesmu vēl atradusi labāku risinājumu mākslīgo skropstu uzlikšanai par šo. Līmīti noturēs mākslīgās skropstas uz taviem plakstiņiem visas dienas/vakara garumā, kā arī tā būs pavisam nemanāma, jo tā nožūst pavisam caurspīdīga. Mīnuss, ko varu pieminēt ir tas, ka līmīte ir ļoti šķidra, līdz ar to ir jābūt uzmanīgam ar tās uzklāšanu, it sevišķi ņemot vērā, ka līmītei ir salīdzinoši neparocīgs uzgalis. Pieminēšu vēl to, ka ir nepieciešams uzgaidīt līdz šķidrā acu līmīte vairāk sabiezē, jo savādāk skropstas vienkārši nepielips plakstiņam. 
L'Occitane Terre de Lumiere perfume review

If you want to find the scent of the golden hour in Provence, you must try this perfume. This perfume brought back so many memories of the time when me and my parents were on a Europe trip and one of the places we visited was the breathtaking countryside of Provence. This perfume will bring back nostalgic memories to those who have been in this breathtaking region of France. 
Ja vēlies uzzināt, kā smaržo Provansas zelta stunda, tad Tev noteikti ir jāizmēģina šis parfimērijas ūdens. Šīs smaržas pašā skaistākajā veidā atsauca mani atpakaļ 2007. gada vasarā, kad biju devusies ceļojumā uz Franciju un tās gleznainajiem Provansas laukiem. Tiešām burvīga smarža, kas radīs nostalģiskas sajūtas tiem, kas ir bijuši Provansā. 
Catrice HD Liquid Coverage fundation review

I’ve already told you about this foundation in this article, but for some reason I stopped using it or completely forgot about it. I’ve heard so many bloggers rave about this foundation lately that pushed me to try it again as I remembered myself loving it. The foundation has good coverage, but your face will still look natural (a.k.a. no cake face 😊) and works really well together with my oily skin. And, of course, the third reason why I like it so much is the fact that it is a budget friendly product. 
Par šo tonālo krēmu jau esmu iepriekš stāstījusi bloga ierakstā, bet nezināmu iemeslu dēļ es to pārtraucu lietot. Pēdējā laikā aizvien vairāk un vairāk redzēju citus blogerus runājam par šo tonālo krēmu, tāpēc nolēmu to iegādāties vēlreiz. Krēmam piemīt ļoti laba sedzamība, bet tajā pašā laikā sejai saglabājas tās dabiskais izskats (nav ‘cake face’ efekts 😊) Kā arī tas ļoti labi uzvedas kombinācijā ar manu taukaino sejas ādu. Un, protams, trešais faktors, ne mazāk svarīgais – krēms ir lielisks budžeta risinājums, jo Catrice kosmētika ir pieejama par ļoti izdevīgām cenām. 
L'Oreal Brow Pomade

I have had this pomade in my makeup collection for around half a year, but I had only tried it once. It only recently launched in Latvia and for that matter I decided to test it more. First of all, how amazing is the packaging? It for sure grabbed my attention right away and I would buy the product only because of it 😊 But if we get into more details why the product is in my monthly favorites then I loved the handy brush, the easiness of application and the great pigmentation. 
Šis produkts manā skaistumkopšanas plauktiņā atrodas jau apmēram pusgadu, bet biju lietojusi to tikai vienu reizi. Tas nesen parādījās arī Latvijas tirgū (pieejams veikalos Drogas), kas mani pamudināja to lietot biežāk. Pirmkārt, noteikti ir jāpiemin veiksmīgais produkta iepakojums, dizains! Tas noteikti piesaista uzmanību, un daļēji produktu varētu iegādāties tikai šī iemesla dēļ 😊 Bet, ja runājam par to, kas lācītim vēderā, tad varu teikt, ka esmu ļoti apmierināta ar šo produktu, jo tam ir ērta un parocīga otiņa, viegls uzklāšanas veids un teicama pigmentācija. 
ColourPop Ultra Satin Lip review

ColourPop is one of my all time favorite makeup brands and one of the reasons behind is their Ultra Satin Lip which is my favorite lipstick formula. If you have not tried it yet, then I would strongly advise to try it as the formula is insanely good (lasts all day), the application is super effortless and the pigmentation is amazing! I chose to include the shade ‘Prim’ in the article as it was the latest shade that I tried out from their Ultra Satin Lip shade and I fell in love with the reddish brown colour. 
ColourPop ir viens no maniem visvisvismīļākajiem zīmoliem, un viens no iemesliem ir tas, ka ColourPop Ultra Satin Lip ir mana vismīļākā lūpu krāsas formula. Ja neesi vēl to mēģinājusi, tad ļoti silti to iesaku – ļoti vienkārša aplikācija, izcila pigmentācija, lieliska noturība un vienlīdz labi izskatās gan uzklāšanas brīdī, gan dienas beigās. Konkrētais tonis ‘Prim’ man iepatikās tā piesātinātās sarkanās un brūnās krāsas kombinācijas dēļ. 
Carli Bybel palette review

At the end of February I somehow managed to catch a nasty cold and in the days when I wasn’t attending events or didn’t have important meetings, I used only the bare minimum for my daily makeup. Thanks to this cold I rediscovered the Carli Bybel eye shadow palette as it is ideally suited for those effortless day makeup looks. Plus, it has four highlighter shades which really delights as you can never have too many highlighters, right? 😊 This specific palette isn’t available anymore, but you can buy the updated version of it. 
Februāra beigās mani noķēra nejauka saaukstēšanās un dienās, kad neapmeklēju pasākumus, vai nebija citas svarīgas tikšanās, es uzklāju ļoti vienkāršu un minimālu dienas grimu. Pateicoties šim vīrusam, es vēlreiz atklāju Carli Bybel acu ēnu paleti, jo tā ir ideāli piemērota vienkāršiem, dabiskiem dienas grimiem. Un, protams, priecē arī tas, ka paletē ir pieejami arī četri izgaismotāji, jo izgaismotāju taču nekad nevar būt par daudz, vai ne? 😊 Piebildīšu gan to, ka šobrīd šī palete vairāk nav pieejama, bet ir pieejama tās atjauninātā versija.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?