Best products from Loccitane
Quite recently L’Occitane Latvia came out with a new beauty box concept ‘Bloggers recommend‘ and it so happened that I was able to take part in the latest beauty box project and my blog’s name is visible on the box! 😊 This time L’Occitane created two beauty boxes – one with products from the Divine collection and the other with products from the Peony collection. As peonies are my favorite flowers and I adore everything about them, I gladly accepted the invitation to be a part of this project and I just couldn’t be happier with the product selection they decided to include in the box. 
Sadly this box is only available in Latvia, but nevertheless, I still wanted to share this project with you and just share my excitement!
LV
Pavisam nesen L’Occitane nāca klajā ar jaunu skaistumkopšanas kastītes konceptu ‘Blogeri iesaka‘ un tā nu sagadījās, ka pēdējās kastītes projekta ietvaros arī mana bloga nosaukums parādījās uz kastītes un esmu daļa no šī burvīgā projekta! 😊 Šajā reizē L’Occitane izveidoja divas skaistuma kastītes – vienu ar salmenes līnijas produktiem, otru ar peonijas līnijas produktiem. Ņemot vērā to cik ļoti man patīk pilnīgi viss, kas ir saistīts ar peonijām, tad es ar lielāko prieku ņēmu dalību šajā projektā un nespēju vien beigt priecāties cik lieliski produkti ir iekļauti kastītē. 

Salmenes līnijas kastītes cena ir 18 EUR (41 EUR vietā)
Peonijas līnijas kastītes cena ir 17 EUR (38.50 EUR vietā)
LOccitane beauty box
Peonijas līnijas kastītē sastapsi šādus produktus:
✔ Peonijas skaistuma toniku
✔ Peonijas atsvaidzinošo sejas spreju
✔ Peonijas sejas krēmu (šis ir patiešām fantastisks produkts!)
✔ Šī sviesta sejas krēmu
✔ Salmenes attīrošās putas
Loccitane beauty blogger project
Man ir ļoti liels prieks, ka L’Occitane izvēlējās mani kā daļu no šī projekta un man ir vēl lielāks prieks, ka varu par šo skaistuma kastīti pastāstīt arī jums! Kā arī līdz 1. aprīlim Tev ir iespēja laimēt vienu no četrām Peonijas līnijas skaistuma kastītēm manā Youtube kanālā
Iepazīsties ar konkursa nosacījumiem šeit.
~With love~
Maddie

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?