Best sun protection for your face: Bioderma Photoderm Nude Touch

Bioderma Photoderm Nude Touch review
A little while ago I got myself familiar with the newest product from Bioderma – Photoderm NUDE Touch. And you know what? I love it! I love it so much that I just needed to share with you. In the past I’ve tried multiple sunscreens that are made for face (including different CC creams with sun protection) and I can hands down say that this is the best! It not only protects your skin from the sun (SPF 50+, UVA 25), but it will also even out the skin tone; the matifying formula will control the oiliness of the face for eight hours and will help to create a natural looking face effect.
Photoderm NUDE Touch is hypoallergenic, non-comedogenic, free of fragrance and parabens, water proof and with good skin and eye area tolerance. Adults and children above 10 can use this product.

LV 
Pirms neilga iepazinos ar vienu no jaunākajiem Bioderma produktiem – Photoderm NUDE Touch un tas man tik ļoti iepatikās, ka noteikti vēlējos par to pastāstīt arī jums. Līdz šim esmu mēģinājusi ļoti daudzus un dažādus saules aizsargkrēmus sejai (arī dažādus CC krēmus ar saules aizsardzību), bet šis viennozīmīgi ir mans favorīts. Tam ne tikai ir ļoti augsta saules aizsardzība (SPF 50+, UVA 25), bet tas arī izlīdzinās sejas ādas toni; matējošā krēma formula kontrolēs ādas spīdumu astoņu stundu garumā, kā arī nodrošinās dabiskas ādas izskatu.
Photoderm NUDE Touch ir hipoalerģisks, nekomedogēnisks, fotostabils, bez smaržvielām un parabēniem, ļoti ūdens noturīgs un ar ļoti labu panesību uz ādas un acu apvidū. Piemērots pieaugušajiem un bērniem no 10 gadu vecuma.
Bioderma Photoderm Nude Touch review
I was really surprised by how watery the formula is and it’s one of the reasons why it stands out in front of other sunscreens I’ve used before. Thanks to the watery formula it is super easy to apply it both with fingertips and beauty sponge. If your skin is oily and you are still worried about the oiliness and shine, then you can set your face with a powder. I love using this product together with the RCMA No-Colour  Powder. In the picture below you’ll be able to see how this product looks on my face in combination with other powder products (powder, bronzer, blush and highlighter).

Es biju ļoti izbrīnīta par to cik šķidra ir produkta formula, tas viennozīmīgi neatgādina nevienu saules aizsargkrēmu, kuru būtu lietojusi iepriekš. Pateicoties tā šķidrajai formulai, to ir viegli uzklāt un izlīdzināt uz sejas ādas gan ar pirkstiem, gan ar kosmētikas sūklīti. Ja tu esi taukainas ādas īpašnieks/ce un tomēr satraucies par spīdumu, kas var rasties dienas laikā, tad papildu krēmam izmanto vēl sejas pūderi. Pati šo produktu izmantoju kombinācijā ar RCMA No-Colour Powder un rezultāts man ļoti patīk. Zemāk esošajā bildē varēsi ieraudzīt kā šis krēms izskatās uz manas sejas ādas kombinācijā ar pūderveida kosmētiku (pūderi, bronzeri, vaigu sārtumu un izgaismotāju). 

Bioderma Photoderm Nude Touch on skin

The product for Latvian market is available in two shades: Natural and Light. There is also a third shade called ‘Golden’, but it’s not available in Latvia, probably due to the fact that it would be too dark for our northern skin tones. You can mix the shades to create a shade that matches your skin tone. It is important to remember to shake the product before using it as that way the pigments, powders and mineral filters will blend together.

Latvijā produkts ir pieejams divos toņos: Natural (dabiska) un Light (gaiša), un tos ir iespējams iegādāties aptiekās. Ir vēl arī trešais tonis ‘Golden’, bet tas Latvijā nav pieejams, jo pieņemu, ka mūsu ziemeļnieku ādai tas varētu būt par tumšu. Lai panāktu sev vēlamo krāsu ir iespējams abus toņus sajaukt arī kopā. Pirms produkta lietošanas ir būtiski atcerēties to sakratīt, lai panāktu pigmentu, pulveru un minerālfiltru optimālu sajaukšanos.

Bioderma Photoderm Nude Touch review
Which is your favorite sunscreen for face?
Kurš ir tavs mīļākais saules aizsarglīdzeklis sejai?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?