5 ways to overcome the end of summer blues + OUTFIT

 

This summer has been truly amazing in every way and I am simply not ready to say goodbye to it yet. The transition period from summer to fall has always been very difficult for me, because not only summer is my favorite season, but it also is the time of the year in which I feel very happy, cheerful and fulfilled. I feel so alive during summertime! For me it is very easy to fall into fall “depression”, even though, I clearly know that it’s not the right way to live or the right mindset. Instead we should be happy with every day and live it fully as the season or the weather is not something we can influence or change. But easier said than done, right?

I know that the start of fall is not only a difficult time for me, but also for some of you. That’s why in today’s article you will not only be able to see the newest outfit pictures, but also read some of my tips that maybe would make the transitional period a bit easier.

5 WAYS TO OVERCOME THE END OF SUMMER BLUES

 

  1. I think that there is nothing more inspiring and motivating than creating new plans. The less time you spend by doing nothing, the less time you will also have for feeling sad. Fall is the perfect time in which to travel around your country as even the most mundane places have been colored by this colorful season. Another good reason to travel in fall – less crowds! And, thirdly, the weather now is much more bearable as you can actually spend time in the fall sun without sweating profusely or being thirsty all the time which is so characteristic to summer.

2. Organize your living space. Between all summer plans, trips and parties you might have accumulated a certain amount of clutter around your house. For example, a duffel bag, a half empty travel makeup bag, concert tickets are just some of the things that have not found their place in my house. You know how they say: organized home – organized mind. These little out of space things also clutter up our mind and prevents you from feeling good and comfortable at your own place.

3.  Get a good night sleep! Since summer is one of the busiest times of the year which often is filled with parties, concerts, festivals and outdoor activities. Consequently, sleep might be your second. Fall is the best time to get back on tracks and let you mind and body relax. Plan at least 7 to 8 hours of sleep time and you will certainly wake up more relaxed, refreshed and motivated.

4. Slowly start preparing for the holiday season. I know, I know the holiday season is still month away, but time has a nasty tendency of flying by just in seconds, therefore, it’s never really too early to start preparing for Christmas and New Years. Moreover, you can already make a list of Christmas gifts and start ordering them online – at least now you know 100% that they will arrive on time. Also you can already start making New Years Eve plans as now is the perfect time to make all the reservations and plans getaways.

5. And the last tip is more for those fashion lovers out there – fall fashion! Fall undeniably is the best fashion season as outfit variations are endless! I think that the reason behind the endless outfit possibilites are layers! Let’s say hi to jackets, scarves and sweaters! And the biggest welcome is to my favorite clothing item – jeans! Start planning your fall outfits and get excited for the most fashionable time of the year!

+

But if the end of summer blues have caught you in their webs and there is no escaping them, then I would suggest a trip to a country where it still feels like summer (in Europe it could be Spain, France, Italy and Greece). September and October is the best time to prolong summer not only because the weather is still warm, but also because those months are the last ones in the tourism season which make the prices for tickets and living that much cheaper. In addition, you will be able to avoid the big crowds! Win – win!

 

LV
Šī vasara ir bijusi lieliska it visā un es absolūti vēl neesmu gatava atvadīties no tās. Pārejas periods no vasaras uz rudeni man vienmēr ir bijis izteikti grūts, jo vasara ir ne tikai mans mīļākais gadalaiks, bet arī tas ir periods, kurā es jūtos vislaimīgākā, priecīgākā un piepildītākā. Tieši vasarā es jūtos dzīva! Nav nekādu šaubu par to, ka krist rudens “depresijā” nav veselīgi un, ka jāpriecājas ir par katru dienu. Katra diena ir jāizbauda, neskatoties uz gadalaiku, laika apstākļiem vai vēl kādiem ārējiem faktoriem, kurus mēs tāpat nevaram ietekmēt. Protams, vieglāk jau pateikt nekā izdarīt, vai ne?

Zinu, ka rudens iestāšanās ir grūts periods ne tikai man, bet arī daudziem no jums, tāpēc šīs dienas bloga ierakstā, ne tikai ir iespēja aplūkot mana jaunākā tērpa bildes, bet arī centīšos uzmundrināt gan sevi, gan arī kādu no jums ar dažiem ieteikumiem kā šo pārejas un atgriešanās skolā/darbā periodu padarīt patīkamāku un kā sākt gaidīt rudeni, neskumstot par vasaras beigām.

KĀ NESKUMT PĒC VASARAS UN PRIECĀTIES PAR RUDENI?

 

  1. Manuprāt, nekas neuzmudrina vairāk kā jaunu plānu kalšana. Jo mazāk laika pavadīsi bezdarbībā, jo mazāk laika tev būs skumšanai.  Rudens ir visideālaiks laiks, lai apceļotu Latviju, jo, pirmkārt, visas, pat visierastākās vietas ir iespējams ieraudzīt jaunās krāsās. Otrkārt, jo vairs nesastapsi lielos “vasaras pūļus” (nu izņemot tad, ja tava izvēle krīt par labu zelta rudens baudīšanai Siguldā). Un, treškārt, laiks vairs nav tik karsts un rudens saulītē vari uzturēties bez nepārtrauktas svīšanas un slāpēm, kas bija raksturīgs šai vasarai.

2. Sakārto savu vidi. Starp visiem vasaras plāniem, ceļojumiem, braucieniem ļoti iespējams ir sakrājušās daudzas lietas, kas tavās mājās vēl īsti nav atradušas savu vietu. Pārbraucienu somas, pustukšs ceļomu kosmētikas maks, koncertu biļetes ir tikai dažas no lietām, kas man mājās “mētājās apkārt”. Sakārtotā vidē veidojas sakārtotas domas. Mazās nekārtības piesārņo arī tavu prātu un neļauj tev tavā vidē justies maksimāli labi un ērti.

3. Izgulies! Ņemot vērā to, ka vasara ir ļoti bieži ir piepildīta ar  ballītem, koncertiem un brīvdabas aktivitātēm, tad miegs ļoti bieži tiek atlikts otrajā plānā. Rudens ir īstais laiks, lai atgrieztos atpakaļ normālā gulēšanas ritmā – ieplāno sev vismaz 7-8h miegu un no rīta viennozīmīgi pamodīsies vairāk atpūties, ar svaigāku prātu un lielāku motivācijas sajūtu.

4. Palēnām jau sāc gatavoties svētku sezonai. Kaut arī liekas, ka Ziemassvētki un Jaunais gads ir vēl aiz kalniem, laikam ir tendence skriet daudz ātrāk nekā mums to gribētos. Vari jau laicīgi apdomāt Ziemassvētku dāvanu idejas un veikt to pasūtījumus interneta vidē (tagad vismaz ir 100% pārliecība, ka sūtījums atnāks laikā 😄), kā arī sākt kalt Jaunā gada plānus, jo šis ir vislabākais mirklis, lai veiktu rezervācijas, piemēram, viesu mājās un arī plānotu Jaunā gada ceļojumus.

5. Pēdējais punkts laikam būs nedaudz vairāk attiecināms uz modes mīļotājiem – rudens mode! Rudens neapšaubāmi ir izteikti modīgs gadalaiks, jo tērpu iespējas ir neskaitāmas, it sevišķi tādēļ, ka šis ir gadalaiks, kurā var eksperimentēt ar apģērbu kārtām. Sveiciens jakām, šallēm, džemperiem! Un vislielākais sveiciens manam mīļākajam apģērba gabalam – džinsa biksēm! Sāc plānot savus rudens tērpus un priecājies par modīgāko gadalaiku!

+
Un tomēr, ja nu vēl absolūti negribas atvadīties no vasaras, tad septembris un oktobris ir visideālākais laiks, lai kaut nedaudz paildzinātu to kādā no siltajām Eiropas zemem (piemēram, Spānija, Francija, Grieķija, Itālija u.c). Septembris un oktrobris ir tūrisma sezonas pēdējie mēneši, kas nozīmē to, ka lētākas būs ne tika avio biļetes, bet arī dzīvošanas izmaksas. Kā arī būs iespēja izvairīties no lielajiem pūļiem, kas ir raksturīgi šīm vietām vasaras laikā.

-OUTFIT-

Dress – c/o Shein
Shoes – H&M
Bag – eBay
Sunglasses – ASOS
Watch – Daniel Wellington

 

~With love~

Maddie

 

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?