Classy winter outfit

Classy Winter Outfit

Hey, hey! I really hope you had amazing Christmas and that you will have an excellent year of 2019! I was quiet on the blog during all the festivities, but I can’t say the same about my Youtube channel (take a look if you understand Latvian šŸ™‚ ) or Instagram account.

Lately I’ve been seeing Instagram more as a micro blog, because it definitely is not a secret that nowadays there are more instagrammers and/or influencers than actual bloggers. Instagram is the only platform they use to communicate with their followers. I’ve really really enjoyed witnessing how this industry has changed during the seven years that I’ve been blogging.

It’s interesting how there was a time when Instagram didn’t even exist, yet now it is the third most used social media platform (Youtube – 2nd, Facebook – 1st). People used social media sites mostly to connect with their friends and acquaintances, not so much to gain inspiration or advertise anything. I remember that I used Tumblr quite actively and it was one of my main sources of inspiration, but does anybody use it anymore? I really wouldn’t be shocked if one day Instagram would loose it’s popularity like so many social media platforms have, for example, Myspace, Tumblr and Vine which eventually was even shut down. It is also not a secret that blogs have lost their popularity dramatically and I know that not only by looking at my own statistics or seeing the fast changing trends of social media, but also judging by my own experience. I used to read so, so many blogs. I still have couple of them saved in my bookmarks or Bloglovin, but I open them maybe a few times per month.

Somehow my thoughts led me in this direction this evening šŸ™‚ What are your thoughts regarding Instagram? Do you think it will experience it’s downfall?


LV
Hey, hey! Ceru, ka jums bija izdevušies Ziemassvētki un būs vēl fantastiskāks jaunais 2019. gads! Kamēr blogā uz šo svētku laiku biju ieturējusi pauzi, nevarētu to pašu teikt par manu Youtube kanālu, kurā aizvadīto svētku laikā uzfilmēju veselus četrus vlogus un vēl divus citus, ar svētkiem saistītus video. Noteikti dodies uz manu Youtube kanālu, lai redzētu vairāk! Kā arī, protams, novārtā netika atstāts arī mans Instagram profils.

Manā skatījumā Instagram’s ir pārvērties par mikro blogu, jo nav nekāds noslēpums, ka mūsdienās blogeru ir daudz mazāk kā instagrammeru vai influenceru, kuriem Instagram ir galvenā un vienīgā platforma, kurā tie komunicē ar sabiedrību/saviem sekotājiem. Ir ļoti aizraujoši vērot, kā septiņu gadu laikā, kopš es rakstu savu blogu, ir mainījusies šī nozare.

Interesanti ir tas, ka vien pāris gadus atpakaļ tāds Instagram nemaz nepastāvēja, bet tagad tā ir trešā izmantotākā sociālo tīklu platforma (otrajā vietā – Youtube, pirmajā – Facebook). Agrāk cilvēki sociālos tīklus (draugiem.lv, facebook) izmantoja, lai, galvenokārt, sazinātos ar draugiem, paziņām, nevis, piemēram, lai iedvesmotu vai reklamētu produktus. Atceros, ka kādreiz ļoti aktīvi lietoju Tumblr, kas tolaik bija viens no maniem galvenajiem iedvesmas avotiem, bet – vai tagad kāds to vispār lieto? Nemaz nebrīnītos, ja pēc pāris gadiem Instagram zaudētu popularitāti, kā tas bija ar Myspace, draugiem.lv, Tumblr vai Vine, kas vairāk nepastāv. Zinu, ka arī blogi ir ļoti zaudējuši popularitāti un redzu to ne tikai to pēc sava bloga statistikas vai, novērojot sociālo tīklu lietošanas tendences, bet arī pēc savas personīgās pieredzes, jo kādreiz blogus lasīju daudz biežāk. Man vēl joprojām pārlūka grāmatzīmēs un Bloglovin ir saglabāti pāris blogi, bet es tos atveru vien pāris reizes mēnesī.

Kaut kā manas domas aizpeldēja šajā virzienā šŸ™‚ Kādas ir jūsu domas? Vai reiz pienāks arī Instagram noriets?

 -OUTFIT DETAILS-

Top – c/o Shein
Coat– ZARA
Skirt – River Island
Bag – Lovelywholesale
Boots – H&M

I was surprised to look back at December and see how much I have used red  in my outfits/looks! I usually reach towards the calm, down to earth and pastel colors, but this winter red has been totally winning! This time I’ve used it in both – my makeup and my outfit as I am wearing a really lovely and elegant top from Shein.

Biju pārsteigta par to, cik bieži decembrī savā izskatā biju izmantojusi sarkano krāsu! Ikdienā izvairos no sarkanās krāsas, jo dodu priekšroku mierīgākiem un maigākiem toņiem, bet šoziem sarkanais man iet uz urā! Šoreiz sarkano var redzēt gan manā grimā, gan arī manā tērpā – man mugurā ir dikti jauks un elegants topiņš no Shein.

~With love~
Maddie

6 Comments

  • Call_Me_Maddie
   Author
   January 9, 2019 / 19:26

   Thanks girlie! <3

 1. January 5, 2019 / 06:50

  love the jacket, it looks so cozy! and i love using Instagram, but i think it will experience its downfall because of the new algorithm. i hardly see anyone’s posts anymore, i wish they would change it back to chronological order.

  ā¤
  https://ami-amour.com/

  • Call_Me_Maddie
   Author
   January 9, 2019 / 19:27

   Ahh, don’t even get me started on the algorithm šŸ˜€ I really hate it! I loved the chronological order and it appears everybody else did as well. I still have no clue why Instagram decided to do such a mistake :/

 2. Kristīne
  January 5, 2019 / 18:59

  Sveika.Ļoti cītīgi gaidu katru Tavu video Youtube un droŔi varu teikt,ka esi mani iedvesmojusi ik pa laikam,par ko-paldies.
  Par Instagram,domāju tā ir lieliska iespēja īsi un kodolīgi izteikt savu viedokli ar vienu bildi,bez gariem aprakstiem.Viss attīstās tik ātri,ka noteikti parādīsies vēl kas jauns un aizraujosaks,bet es ļoti ceru,ka mēs nepazudisim tikai sociālajos tīklos.Dažreiz mazāk ir labāk.
  Novēlu Tev turpināt iedvesmot citus,veiksmÄ«gu Å”o gadu.KristÄ«ne

  • Call_Me_Maddie
   Author
   January 9, 2019 / 19:31

   Sveika!
   MīļŔ, jo mīļŔ par jauko komentāru – tas noteikti uzlaboja manu vakaru un lika pasmaidÄ«t! šŸ™‚
   Jā, pilnÄ«bā Tev piekrÄ«tu! ArÄ« es esmu sākusi vairāk sekot lÄ«dzi tam cik daudz laika pavadu sociālajos tÄ«klos un esmu apņēmusies tos kategoriski izslēgt no savas vakara rutÄ«nas, lai atbrÄ«votu savu prātu šŸ™‚

   Sirsnīgs paldies Tev par novēlējumu! Lai Tev arī lielisks gads! <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?