Dressing up a simple grey sweater dress

From time to time I receive some questions regarding taking pictures in public places and how comfortable I feel with the attention that is given to me. Usually I answer that it doesn’t surprise or affect me anymore and I try my best to act as natural as possible and pretend like I just belong there šŸ™‚ But this time I must say that the attention I received during this photo shoot couldn’t go unnoticed since I had never received so many looks and stares – there were even some people who stopped to observe the process and I also received some very kind compliments šŸ’– And here I thought that during these seven years of blogging nothing could surprise me, well, this photo shoot really did! šŸ™‚

When I first saw this dress in the The Metropolitan Chick store I didn’t think much of it since there were many other dresses that stood out more, but I still decided to try it on. Warm sweater dresses are perfect for winter and that awkward winter-to-spring transition period as they still provide some warmth. The dress really surprised me as I didn’t think I would love the oversized fit on me as much as I did! A lot of oversized dresses usually look like potato sacks on me, but not this one! It has a really great design and not only it looks stylish, but is very comfortable and will keep you warm during those cooler spring days.

The Metropolitan Chick store is located in Riga, Skolas street 20.


LV
Man ik pa laikam uzdod jautājumu par to, kā ir fotografēties publiskās vietās un kā es tieku galā ar uzmanÄ«bu, kas man Å”ajos mirkļos tiek veltÄ«ta. Parasti es atbildu, ka vairs nereaģēju uz skatieniem un izliekos, ka tas, ko es daru, ir pavisam normāli jeb cenÅ”os pēc iespējas labāk/nemanāmāk iekļauties konkrētajā vietā šŸ™‚ Bet Å”oreiz gan jāsaka, ka uzmanÄ«ba, kas tika veltÄ«ta Å”ai fotosesijai, noteikti nebija iespējams neievērot, jo tik daudzus ieinteresētus skatienus nebiju saņēmusi ļoti ilgi – bija pat pāris cilvēki, kuri apstājās un novēroja fotosesijas procesu, un bija arÄ« tādi, kuri nekautrējās izteikt komplimentus šŸ’– Man likās, ka Å”o septiņu gadu laikā mani vairs nespēj nekas pārsteigt, bet, redz kā – fotosesijai, kas notika iepretim Latvijas Nacionālajam teātrim, tas izdevās! šŸ™‚

Kad pirmo reizi ieraudzÄ«ju Å”o kleitu “The Metropolitan Chick” veikalā, nodomāju, ka tā Ä«sti neizceļas uz citu fona, bet tik un tā nolēmu to piemērÄ«t, jo pelēka, silta auduma džemperkleita ir ļoti noderÄ«ga gan ziemā, gan arÄ« tajā dÄ«vainajā gadalaiku maiņas posmā, kad nevar pateikt, vai laukā ir silts, vai tomēr – auksts. Kleita, viennozÄ«mÄ«gi, mani pārsteidza, jo nebiju gaidÄ«jusi, ka tās oversize stila piegriezums piestāvēs manam augumam, jo nereti Ŕāda tipa apģērbi man mugurā mēdz izskatÄ«ties kā kartupeļu maisi šŸ™‚ Bet Å”is noteikti nebija tas gadÄ«jums, jo kleitai ir ļoti veiksmÄ«gs dizains un tā, manuprāt, izskatās ne tikai stilÄ«gi, bet arÄ« sasildÄ«s vēsajās pavasara dienās.

ā€œThe Metropolitan Chickā€ veikals atrodas RÄ«gā, Skolas ielā 20.

-OUTFIT DETAILS-

Dress – c/o The Metropolitan Chick
Coat – Lovelywholesale (similar)
Boots – ASOS
Bag – Lovelywholesale (similar)
Gloves – H&M

Considering the fact that this dress is oversized, I wanted add some feminine touches to the outfit with the help of a light pink faux fur coat and accessories. I also wanted to talk real quick about the boots that I am wearing since they’ve become my most favorite pair this spring. They are shiny, comfortable and I’ve already received so many compliments regarding them, plus, they are still available on ASOS!


-TĒRPS-

Kleita – The Metropolitan Chick (sadarbÄ«ba)
Mētelis – Lovelywholesale (lÄ«dzÄ«gs)
Zābaki – ASOS
Somiņa – Lovelywholesale (lÄ«dzÄ«ga)
Cimdi – H&M

Ņemot vērā, jau iepriekÅ” minēto kleitas paplatināto piegriezumu, es vēlējos koptēlu padarÄ«t nedaudz sieviŔķīgāku gan ar rozā mākslÄ«gās kažokādas mētelÄ«ti, gan arÄ« ar aksesuāriem. Noteikti Å”ajā rakstā gribu vēl izcelt arÄ« bildēs redzamos zābaciņus, jo tie ir kļuvuÅ”i par manu mīļāko Ŕī pavasara apavu pāri. Tie ir spÄ«dÄ«gi, ērti un jau ir saņēmuÅ”i ļoti daudzus komplimentus, plus, tie vēl joprojām ir pieejami ASOS!

~WITH LOVE~
MADDIE
FOLLOW ON BLOGLOVINĀ ā€“Ā LIKE ON FACEBOOKĀ ā€“Ā FOLLOW ON TWITTERĀ ā€“Ā FOLLOW ON INSTAGRAM

 

Share:

3 Comments

    • March 7, 2019 / 11:06

      Thank you so much for your comment! I agree that grey tights could have been a nice touch! šŸ™‚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Looking for Something?